+380 (97) 016 57 29 +380 (66) 069 64 85 Режим роботи магазину: ПН - ПТ: з 10:00 до 19:00

Лежаки для котів

1 товар
Сортувати по: замовчуванням
Лежак для котів та собак Dolly (Доллі) Темно-сірий + Світло-сірий
Артикул:

Лежанка для тварин, котів та собак, з м'якого меблевого вельвету, антикіготь (стійка для подряпин), не линяє, зносостійка якісна тканина.

0,00 грн 990,00 грн
Швидке замовлення

Ціни на "Лежаки для котів"

Ціни на "Лежаки для котів"
Фото Товар Ціна, грн
Лежак для котів та собак Dolly (Доллі) Темно-сірий + Світло-сірий Лежак для котів та собак Dolly (Доллі) Темно-сірий + Світло-сірий 990

"Лежаки для котів" - часті питання

  • Яка ціна на Лежаки для котів?

    Діапазон цін на цю групу товарів:

    • Мінімальна ціна - 990 грн;
    • Максимальна ціна - 1570 грн;
  • Топ-5 кращих товарів

  • Які товари недорогі з Лежаки для котів

    Топ-3 недорогих товара:

  • Які Лежаки для котів часто купують у 2025р.

    У 2025 році часто купують товари: